Język Język

Haco Sp. z o.o.
Tel: +48 58 773-77-70
Fax: +48 58 773-77-99
ul. Obrońców Westerplatte 5A
83-000 Pruszcz Gdański | Polska

 

TELEFONY

ZARZĄD

Prezes Zarządu
Jerzy Pękalski
Tel. +48 58 773 7771
Kom. +48 602 605428
jerzy.pekalski@haco.com.pl

Dyrektor Techniczny
Mieczysław Suchcicki
Tel. +48 58 773 7775
Kom. +48 606 643340
mieczyslaw.suchcicki@haco.com.pl

ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ

Szef Produkcji
Bartosz Pękalski
Tel. +48 58 773 77 73
Kom. +48 784 052493
bartek.pekalski@haco.com.pl

Specjalista ds. Jakości i Marketingu
Łukasz Malecki
Tel. +48 773 77 73
Kom. +48 784 053824
lukasz.malecki@haco.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Główna Księgowa
Joanna Gacek-Bielec
Tel. +48 58 773 7772
joanna.bielec@haco.com.pl

Księgowa
Anna Cabanowska
Tel. +48 58 773 7774
anna.cabanowska@haco.com.pl

Księgowość i kadry
Magdalena Lipkowska
Tel. +48 58 773 7770
magdalena.lipkowska@haco.com.pl

HANDEL ZAGRANICZNY I LOGISTYKA

Specjalista ds. Eksportu i Logistyki
Radosław Cholewiński
Tel. +48 58 773 7784
Kom. +48 608 009536
radek.cholewinski@haco.com.pl

Logistyk
Katarzyna Bomba
Tel. +48 58 773 7786
kasia.bomba@haco.com.pl

ZAOPATRZENIE I IMPORT

Prokurent, Główny Ekonomista
Maciej Pękalski
Tel. +48 58 773 7778
Kom. +48 660 769138
maciek.pekalski@haco.com.pl

Mieczysław Gomuła
Tel. +48 58 773 7788
Kom. +48 606 643309
mietek.gomula@haco.com.pl

KONTROLA JAKOŚCI

Inspektor
Bartosz Nosewicz
Tel. +48 58 773 7777
bartosz.nosewicz@haco.com.pl

Inspektor
Wojciech Nowak
Tel. +48 58 773 7777
wojciech.nowak@haco.com.pl

PRODUKCJA I USŁUGI

Technolodzy

Maciej Malecki
Tel. +48 58 773 7790
maciek.malecki@haco.com.pl

Zbigniew Szymanowicz
Tel. + 48 58 773 7792
zbyszek.szymanowicz@haco.com.pl

TRASERNIA

Adam Sutryk
Tel. +48 58 773 7794
Kom. +48 660 459384
adam.sutryk@haco.com.pl

Jadwiga Dokupil
Tel. +48 58 773 7791
jadwiga.dokupil@haco.com.pl

Grzegorz Gedera
Tel. +48 58 773 7793
grzegorz.gedera@haco.com.pl

Lech Ptaszyński
Tel. +48 58 773 7795
lech.ptaszynski@haco.com.pl

PRODUKCJA I CIĘCIE GAZOWE

Jerzy Białas
Jakub Muński
Tel. +48 58 773 7783

OBRÓBKA MECHANICZNA

Andrzej Stelmach
Grzegorz Wronka
Tel. +48 58 773 7785

CIĘCIE LASEROWE

Jacek Wyderka
Tel. +48 58 773 7781
jacek.wyderka@haco.com.pl