30 lat na rynku

HACO jest wytwórcą szerokiej gamy osprzętu i konstrukcji stalowych. Posiadamy bogato wyposażony park maszynowy umożliwiający szeroki zakres obróbki mechanicznej produkowanych przez nas elementów – frezowanie, struganie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie itp. Wszystkie konstrukcje możemy dostarczyć wyposażone w instalacje elektryczne i hydrauliczne. Wykonujemy również wykończenie powierzchni cynkowaniem oraz czyszczeniem i malowaniem wykonanych konstrukcji farbami podkładowymi i finalnie. Dostarczamy elementy z certyfikatami Towarzystw Klasyfikacyjnych.

O firmie
O firmie

W momencie rozpoczęcia współpracy z firmą National Oilwell oraz grupą TTS dla HACO otworzyła się możliwość produkcji elementów i konstrukcji wykorzystywanych w przemyśle wydobywczym paliw kopalnych. Od kilku lat produkujemy: elementy systemów wydobywczych na platformy wiertnicze, wysięgniki serwisowe systemów wydobycia głębinowego, elementy obsługi brzegowej, elementy wyposażenia morskich wydobywczych jednostek serwisowych.

 

Produktem końcowym są kompletne urządzenia wyposażone w instalacje hydrauliczne i elektryczne, poddane testom funkcjonalności i działania, dostarczane bezpośrednio do użytkownika końcowego.

O firmie

Oferujemy również usługi z zakresu cięcia laserowego i cięcia gazowego.

navigationnavigation
navigationnavigation

Zaufali nam

navigationnavigation

Nasze certyfikaty

Kontakt

T: +48 58 773-77-70

F: +48 58 773-77-99

E-mail:
office@haco.com.pl

Adres:
ul. Obrońców Westerplatte 5A
83-000 Pruszcz Gdański

Kontakt