Kontakt

T: +48 58 773-77-70

F: +48 58 773-77-99

E-mail:
office@haco.com.pl

Adres:
ul. Obrońców Westerplatte 5A
83-000 Pruszcz Gdański

Zarząd
Księgowość i kadry
Produkcja i cięcie gazowe
Obróbka mechaniczna
Cięcie laserowe / Utrzymanie Ruchu
Trasernia
Technolodzy
Kontrola jakości
Handel zagraniczny i logistyka
Zaopatrzenie i import

Zarząd

Maciej Pękalski

Prezes Zarządu

T: +48 58 773 77 71

K: +48 660 769 138

M: maciek.pekalski@haco.com.pl

Łukasz Malecki

Dyrektor Techniczny

T: +48 58 773 77 75

K: +48 784 053 824

M: lukasz.malecki@haco.com.pl

Bartosz Pękalski

Dyrektor Produkcji

T: +48 58 773 77 73

K: +48 784 052 493

M: bartek.pekalski@haco.com.pl

Haco Sp. z o.o.

Sekretariat

T: +48 58 773 77 70

M: office@haco.com.pl

Księgowość i kadry

Joanna Gacek-Bielec

Główna Księgowa

T: +48 58 773 77 72

M: accounting@haco.com.pl

Renata Kasprzyk

Z-ca Głównej Księgowej

T: +48 58 773 77 76

M: renata.kasprzyk@haco.com.pl

Anna Cabanowska

Księgowa

T: +48 58 773 77 74

M: anna.cabanowska@haco.com.pl

Magdalena Lipkowska

Księgowość i kadry

T: +48 58 773 77 70

M: magdalena.lipkowska@haco.com.pl

Produkcja i cięcie gazowe

Jerzy Białas
Jakub Muński

 

T: +48 58 773 77 83

K: +48 508 685 529

Obróbka mechaniczna

Grzegorz Wronka
Dawid Wysmyk

 

T: +48 58 773 77 85

K: +48 505 003 644

Cięcie laserowe / Utrzymanie Ruchu

Trasernia

Adam Sutryk

Kierownik Działu

T: +48 58 773 77 94

K: +48 660 459 384

M: adam.sutryk@haco.com.pl

Lech Ptaszyński

Traser

T: +48 58 773 77 95

M: lech.ptaszynski@haco.com.pl

Grzegorz Gedera

Traser

T: +48 58 773 77 93

M: grzegorz.gedera@haco.com.pl

Jadwiga Dokupil

Traser

T: +48 58 773 77 91

M: jadwiga.dokupil@haco.com.pl

Technolodzy

Maciej Malecki

Kierownik Działu

T: +48 58 773 77 90

M: maciek.malecki@haco.com.pl

Karol Król

Technolog

T: +48 58 773 77 92

M: karol.krol@haco.com.pl

Kontrola jakości

Wojciech Nowak

Kierownik Działu/ Główny Spawalnik

K: +48 668 376 076

M: wojciech.nowak@haco.com.pl

Piotr Horn

Inspektor

K: +48 505 003 633

M: piotr.horn@haco.com.pl

Handel zagraniczny i logistyka

Radosław Cholewiński

Specjalista ds. Eksportu i Logistyki

T: +48 58 773 77 84

K: +48 608 009 536

M: radek.cholewinski@haco.com.pl

Katarzyna Bomba

Logistyk

T: +48 58 773 77 86

M: kasia.bomba@haco.com.pl

Zaopatrzenie i import

Maciej Kliniewski

Kierownik Działu

T: +48 58 773 77 88

T: +48 668 374 574

M: maciej.kliniewski@haco.com.pl

Kamila Osiewska

Zaopatrzeniowiec

T: +48 58 773 77 78

M: kamila.osiewska@haco.com.pl

Formularz kontaktowy